میکروکرم ایجلس (کد محصول: )

امتیاز:
جدید
میکروکرم ایجلس
zoom بزرگ نمایی تصویر
میکروکرم ایجلس میکروکرم ایجلس میکروکرم ایجلس میکروکرم ایجلس video

میکرو کرم ایجلسحاوی ترکیبات آرجرلین بوده که با مکانیسم متفاوتی از بوتاکس باریلکس نمودن عضلات  تاثیر مشابهی بدون عوارض جانبی ایجاد میکند.این محصول یکمیکروکرمبا مولکول های بسیار ریز است که از طریق میکرو مکانیسم سرعت اثر بخشی محصول را به2 دقیقه بعد  از مصرف رسانده است علاوه بر ترکیبات آرجرلین ، ایجلس دارای ترکیبات سیلیکاتی نیز میباشد که منجر به رفع تیرگی و حلقه های سیاه دور چشم و خطوط صورت میگردد.مطالعات انجام شده توسط مجلات معتبر پزشکی پوست هم هیچ اثر مضری را برای این ماده نشان نداده است.
اینکرم لیفتمحصول کمپانی Jeunesse میباشد که توسط کمپانی آرمانی توزیع کننده در ایران و خاورمیانه میباشد.


نحوه استفاده صحیح ازمیکروکرم ایجلس 
مشکل منافذ باز پوست، چروک صورت پف دور چشم و خط خنده و اخم و پرکردن گودیهای صورت مشکل همه اقشار بخصوص آرایشگران و گریمورها میباشد و برای رفع این مشکل در صدد چاره بوده اند.
میکروکرم ایجلسAGELESS بطور معجزه آسایی بادوام 8 ساعت  بطور کاملأ محسوسی این عیوب را در کل چهره خصوصأ ناحیه اطراف چشم برطرف مینماید.

 

نحوه استفاده میکروکرم ایجلس


قبل از استفاده از محصول صورت را بخوبی شستشو داده و چربی محل مورد نظر را کاملأ از بین برده ، سپس مقداری ازمیکروکرم  را سریع با حرکات ضربه ای بروی ناحیه مورد نظر زده و یک باد سرد سریعاَ به ان محل داده تا در جریان هوا خشک شود.گر احیانأ بقایای کرم بروی پوست باقی ماند پس از گذشت چند دقیقه آنرا با دستمال مرطوب آرایشی پاک کنید و بعد شروع به میکاپ کنید و برای REMOVE  کردن کرم ، آنرا با آب گرم شستشو دهید.
نکته: محصولاتی که حالت آبرسان ، مایع و چرب دارند مانند:لیلوئیدها،پن استیک ها را نباید روی محصول استفاده کرد زیرا میزان اثربخشی لیفت را کاهش میدهدبه همین دلیل از محصولات خشک و جامد میتوان استفاده کرد مانند: انواع کیک میکاپ، آکوآکالر، واتر میکاپ، پودرهای رنگی ، سایه های خشک و پودری و...

تولید کننده: JEUNESSE
قیمت: 250/000 ریال
تعداد: 
دیدگاه ها
Copyright MAXXmarketing Webdesigner GmbH